Tento rok sme sa zúčastnili na výstavách v Grécku, Macedónsku, Rumunsku a na Slovensku.

Vystavovali sme naše dievčatá, náš odchov a máme nové šampiónky z vyššie uvedených krajín, a dokonca spravili aj Grandšampionáty.

Naša Filipka bola prihlásená navyše tento víkend na 2 výstavách navyše v Nitre a bola BOB, BOS, 2x CACIB, 2xCAC.

Toto sú doposiaľ dosiahnuté výstavné úspechy s našou Filopkou – MultiCH, Grand CHAMPION of ROMANIA, Grand CHAMPION of MAKEDONIA, CHAMPION OF SLOVAKIA , CHAMPION of GREEK, CHAMPION of MAKEDONIA, CHAMPION of ROMANIA, Club CHAMPION of SLOVAKIA, JUNIOR CHAMPION of SLOVAKIA, Club JUNIOR CHAMPION of SLOVAKIA, 9xBOB, 3xBOS, 7xCACIB, 3xR.CACIB, SPECIALITY JUNIOR WINNER 2020

Dashenka dosiahla tieto tituly: MultiCH, Grand CHAMPION of ROMANIA, Grand CHAMPION of MAKEDONIA, CHAMPION OF SLOVAKIA , CHAMPION of GREEK, CHAMPION of MAKEDONIA, CHAMPION of ROMANIA, Club CHAMPION of SLOVAKIA, JUNIOR CHAMPION of SLOVAKIA,

Symphony bola tento rok prihlásená len na 4 výstavách, po krásnych detičkách ktoré mala minulý rok sa vrátila do výstavného kruhu a tiež nám spravila velikú radosť a navyše aj na klubovej výstave. Dokončila si titul Slovenský šampion, Špeciálny klubový víťaz, BOS, 2xCACIB, 1xR.CACIB, 4xCAC.

Na Klubovej výstave sa zúčastnil v čestnej triede aj náš skoro veterán Justinko, tiež sa predviedol v plnej paráde a bol víťaz triedy.