Chovateľská stanica čiváv

Chovateľská stanica so srdcom pre čivavy

Sme malá rodinná chovateľská stanica čiváv zaoberajúca sa chovom plemena krátkosrstá a dlhosrstá čivava s preukazom pôvodu. Našu reputáciu potvrdzuje aj to, že sme riadne registrovaná chovateľská stanica (od roku 2009) pod jedinou uznávanou medzinárodnou kynologickou federáciou FCI.

Každá naša čivava je našim právoplatným členom rodiny, preto máme toľko čiváv, o koľko sa dokážeme s láskou postarať a vychovať.

Vychovávame nielen zdravé a krásne čivavy, ale aj vyrovnané a neagresívne. Sú jednoducho vynikajúcimi spoločníkmi aj vďaka tomu, že vyrastajú v priateľskom rodinnom prostredí. Po narodení, keď je šteniatko čivavy pripravene na predaj, poskytujeme zákazníkom podrobné chovateľské informácie a po predaji následne poskytujeme celoživotné poradenstvo.

To, že naša chovná stanica pre čivavy patrí medzi najlepšie na Slovensku, potvrdzuje aj množstvo ocenení a víťaztiev z kynologických súťaží.

chovateľská stanica čiváv

Výstavy psov a ocenenia našich čiváv

Ročne sa zúčasníme s našimi čivavami mnohých medzinárodných, národných, klubových a špeciálny výstav psov a to tak ako doma aj v zahraničí s krásnymi úspechmi. Máme niekoľko TOP čiváv Slovenska, medzinárodných šampionov, grandšampionov, šampionov.

Mimochodom s prípravou čivavky na výstavnu kariéru začíname už od šteniatka a aj s nimi sa zúčastňujeme výstav, kde sú prvý krát posúdené medzinárodným rozhodcom a odborníkom na plemeno. V prípade, ak vidíme, že má aj psík radosť s výstav a dosahuje potrebných kvalít na úspešnú výstavnu kariéru, pokračujeme vo výstavach. V každom prípade sa radi podelíme s vami o naše úspechy a sledujte viac v nasledujúcom príspevku.

chovateľská stanica

Zoznámte sa s čivavami našej chovateľskej stanice

Šampióni, čo dobíjajú srdcia ľudí aj porotcov súťaží. Rodičia našich šteniatok

Psy čivavy

čivava s PP

Kubko

chovateľská stanica

Justin

dlhorstá čivava s preukazom pôvodu

Tashy

Fenky čivavy

dlhorstá čivava s preukazom pôvodu chovateľská stanica čiváv

Dasha

chovateľská stanica

Filipa

krátkosrstá čivava s PP

Fleur de Lis

dlhorstá čivava s preukazom pôvodu Viky

Viky

čivava s PP

Jara

krátkosrstá čivava s preukazom pôvodu

Symphony

chovateľská stanica čiváv

Tesla

Veteráni - čivavy, ktoré už nebudú mať šteniatka

dlhosrstá čivava s PP

Chronos

krátkosrstá čivava s PP

Fiera Eva

dlhorstá čivava s preukazom pôvodu Ultima

Ultima

dlhorstá čivava s preukazom pôvodu

Nostra

chovateľská stanica čiváv dlhorstá čivava s preukazom pôvodu

Poppy