Máme novú web stránku

Milí naši Ammeroňáci, návštevníci našej web stránky, majitelia našich šteniatok,  potenciálni kupujúci, ale aj len priaznivci čivaviek, prešlo už niekoľko rokov od posledných zmien a cítili sme, že pôvodný web už potreboval vynoviť.

Preto sme pripravili pre Vás celkom novú web stránku. Chceme byť k Vám bližšie, ponúknuť prehľadnejšie usporiadanie informácii, zabezpečiť pohodlný prístup k webu aj cez mobilné zariadenia. 

Veríme, že nový web Vám bude lepšie slúžiť. 

Pravideľne plánujeme príspevky do blogu, v ktorom sa dozviete nielen aké šteniatka si aktuálne hľadajú nové rodinky, ale podelíme sa s Vami aj o novinky z výstav, budeme pridávať aj zaujímavosti zo sveta čiváv. 

Keďže web je stavaný úplne nanovo, niektoré príspevky zo starej stránky tu už nenájdete. Určite sa budeme časom snažiť aspoň doplniť časť výstavných úspechov, ktoré sme počas dlhých rokov dosiahli s našimi čivavkami. 

Sledujte našu novú web stránku a nechajte sa prekvapiť. Pripojte sa k nám na Facebooku a YouTube, nájdete tam veľa cenných informácií a jedinečný obsah. Nový máme aj Instagram a budeme radi, ak nás budete sledovať aj tu.
Pamätajte, meníme sa pre Vás.

čivava s PP na predaj

kategória - čivava

publikované 20. 11. 2022

Možno sa bude páčiť…

Šteniatka čivavy s PP

Šteniatka čivavy s PP

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy. Čivavky sú dlhosrsté. Nový domov si už našiel chlapec a dve fenky. Budeme hľadať ešte tú naj rodinku pre jednu fenku, ktorú si starostlivo vyberieme, pri šteniatkách netrváme na výstavach, priorita je pre nás milujúca...

Čivava s PP na predaj

Čivava s PP na predaj

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy. Čivavky máme aj krátkosrsté aj dlhosrsté.  Nový domov si budú hľadať trajaa chalani a jedna fenka. Budeme im hľadať tie naj rodinky, ktoré si starostlivo vyberáme, pri šteniatkách netrváme na výstavach, priorita je pre nás...

Výstavne úspechy

Výstavne úspechy

Výstavné úspechy sme v tomto roku 2023 zatiaľ zahájili na 7 medzinárodných výstavach a na jednej klubovej výstave čiváv a papillonov. Naša mladá fenka Ammeron Viky zatiaľ dokončila titul junior šampion Slovenska, na výstavach bola 2x BEST of BREED Junior, RCACIB, CAC,...