Máme novú web stránku

Milí naši Ammeroňáci, návštevníci našej web stránky, majitelia našich šteniatok,  potenciálni kupujúci, ale aj len priaznivci čivaviek, prešlo už niekoľko rokov od posledných zmien a cítili sme, že pôvodný web už potreboval vynoviť.

Preto sme pripravili pre Vás celkom novú web stránku. Chceme byť k Vám bližšie, ponúknuť prehľadnejšie usporiadanie informácii, zabezpečiť pohodlný prístup k webu aj cez mobilné zariadenia. 

Veríme, že nový web Vám bude lepšie slúžiť. 

Pravideľne plánujeme príspevky do blogu, v ktorom sa dozviete nielen aké šteniatka si aktuálne hľadajú nové rodinky, ale podelíme sa s Vami aj o novinky z výstav, budeme pridávať aj zaujímavosti zo sveta čiváv. 

Keďže web je stavaný úplne nanovo, niektoré príspevky zo starej stránky tu už nenájdete. Určite sa budeme časom snažiť aspoň doplniť časť výstavných úspechov, ktoré sme počas dlhých rokov dosiahli s našimi čivavkami. 

Sledujte našu novú web stránku a nechajte sa prekvapiť. Pripojte sa k nám na Facebooku a YouTube, nájdete tam veľa cenných informácií a jedinečný obsah. Nový máme aj Instagram a budeme radi, ak nás budete sledovať aj tu.
Pamätajte, meníme sa pre Vás.

čivava s PP na predaj

kategória - čivava

publikované 20. 11. 2022

Možno sa bude páčiť…

Šteniatka čivavy už koncom novembra

Šteniatka čivavy už koncom novembra

Šteniatka čivavy už koncom roka 2022!!! Koncom roka plánujeme ešte šteniatka s našim prekrásnym dlhosrstým psíkom Tashym. Zatiaľ máme potvrdenú graviditu u fenky Jarky. Šteniatka budú dlhosrsté. Plánujeme aj spojenia, kde by mali byť aj krátkosrsté šteniatka, od...

Klubová výstava čiváv

Klubová výstava čiváv

Klubová výstava čiváv sa opäť konala v malej dedinke Tekovská Breznica v sobotu 17.9.2022. Mali sme prihlásených až 8 našich čiváv. Výsledkom sú krásne úspechy a ocenenia. Naša malá nádej Ammeron Viky bola ocenená nielen vo svojej triede veľmi nádejná 1/8, ale aj v...

Medzinárodná výstava psov DuoDanube

Medzinárodná výstava psov DuoDanube

Dňa 2.9.2022 sa konala medzinárodná výstava psov DuoDanube v hlavnom meste Slovenskej Republiky v Bratislave a dosiahli sme famózne výsledky. Naše dve fenky Filipa a Dasha boli ocenené titulom najkrajší jedinec plemena v oboch variantach plemena. Dosiahli sme tieto...