Máme novú web stránku

Milí naši Ammeroňáci, návštevníci našej web stránky, majitelia našich šteniatok,  potenciálni kupujúci, ale aj len priaznivci čivaviek, prešlo už niekoľko rokov od posledných zmien a cítili sme, že pôvodný web už potreboval vynoviť.

Preto sme pripravili pre Vás celkom novú web stránku. Chceme byť k Vám bližšie, ponúknuť prehľadnejšie usporiadanie informácii, zabezpečiť pohodlný prístup k webu aj cez mobilné zariadenia. 

Veríme, že nový web Vám bude lepšie slúžiť. 

Pravideľne plánujeme príspevky do blogu, v ktorom sa dozviete nielen aké šteniatka si aktuálne hľadajú nové rodinky, ale podelíme sa s Vami aj o novinky z výstav, budeme pridávať aj zaujímavosti zo sveta čiváv. 

Keďže web je stavaný úplne nanovo, niektoré príspevky zo starej stránky tu už nenájdete. Určite sa budeme časom snažiť aspoň doplniť časť výstavných úspechov, ktoré sme počas dlhých rokov dosiahli s našimi čivavkami. 

Sledujte našu novú web stránku a nechajte sa prekvapiť. Pripojte sa k nám na Facebooku a YouTube, nájdete tam veľa cenných informácií a jedinečný obsah. Nový máme aj Instagram a budeme radi, ak nás budete sledovať aj tu.
Pamätajte, meníme sa pre Vás.

čivava s PP na predaj

kategória - čivava

publikované 20. 11. 2022

Možno sa bude páčiť…

Výstavne úspechy

Výstavne úspechy

Výstavné úspechy sme v tomto roku 2023 zatiaľ zahájili na 7 medzinárodných výstavach a na jednej klubovej výstave čiváv a papillonov. Naša mladá fenka Ammeron Viky zatiaľ dokončila titul junior šampion Slovenska, na výstavach bola 2x BEST of BREED Junior, RCACIB, CAC,...

Posledné šteniatka čivavy na predaj

Posledné šteniatka čivavy na predaj

AKTUALIZÁCIA: Všetky tri šteniatka sú rezervované Milý naši záujemcovia o šteniatka čivaviek, máme k rezervácii už len posledné tri šteniatka. Nový domov si hľadá prekrásny krátkosrstý psík Cristiano. Bude to veľmi pekná čivava v type, približne ako jeho starší bráško...

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy. Čivavky máme aj krátkosrsté aj dlhosrsté. Traja chalani sú už rezervovaný. Nový domov si budú hľadať dvaja chalani a dve fenky. Budeme im hľadať tie naj rodinky, ktoré si starostlivo vyberáme, pri šteniatkách netrváme na...