Klubová výstava čiváv

Klubová výstava čiváv sa opäť konala v malej dedinke Tekovská Breznica v sobotu 17.9.2022.

Mali sme prihlásených až 8 našich čiváv. Výsledkom sú krásne úspechy a ocenenia.

Naša malá nádej Ammeron Viky bola ocenená nielen vo svojej triede veľmi nádejná 1/8, ale aj v záverečných súťažiach titulom BEST PUPPY IN SHOW II.

Okrem toho, Viky spolu so psíkom Tashym boli najkrajší pár výstavy III.miestom.

Mimochodom, náš skoro veterán, CIB Justin Ammeron s Lipetskih Ozer bol posledný krát v triede šampionov. Získal CAC, výborný 1/2.

CIB Ammeron Dasha bola v triede šampionov CAC.

JCH Mufuni House Chihov Tashy Nice Boy bol výborný 3 zo 6 psov vo svojej triede.

Okrem toho, Ammeron Wio, v triede minor puppy získal veľmi nádejný 1.

Ammeron Symphony v triede otvorenej bola výborná 3, porovnateľne jej dcéra CIB Ammeron Filipa dosiahla krásny výsledok. Bola v čestnej triede výborná druhá.

V triede mladých Ammeron Tesla zložila bonitačné skúšky a z 15-tich feniek obsadila krásne 5 miesto zo známkou výborná.

Klubovú výstavu čiváv posúdil rozhodca z Maďarska Fecenc Groschl a v záverečných súťažiach spolu s pánom rozhodcom posudzovala pani rozhodkyňa Szilvia Grof, tiež z Maďarska.

Na záver dodám, že táto klubová výstava čiváv bola špeciálna klubová výstava čiváv a papillonov, je jeden krát do roka a celkovo máme počas roka tri výstavy čiváv a papillonov.

kategória - čivava | výstavy

publikované 29. 10. 2022

Možno sa bude páčiť…

Šteniatka čivavy s PP

Šteniatka čivavy s PP

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy. Čivavky sú dlhosrsté. Nový domov si už našiel chlapec a dve fenky. Budeme hľadať ešte tú naj rodinku pre jednu fenku, ktorú si starostlivo vyberieme, pri šteniatkách netrváme na výstavach, priorita je pre nás milujúca...

Čivava s PP na predaj

Čivava s PP na predaj

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy. Čivavky máme aj krátkosrsté aj dlhosrsté.  Nový domov si budú hľadať trajaa chalani a jedna fenka. Budeme im hľadať tie naj rodinky, ktoré si starostlivo vyberáme, pri šteniatkách netrváme na výstavach, priorita je pre nás...

Výstavne úspechy

Výstavne úspechy

Výstavné úspechy sme v tomto roku 2023 zatiaľ zahájili na 7 medzinárodných výstavach a na jednej klubovej výstave čiváv a papillonov. Naša mladá fenka Ammeron Viky zatiaľ dokončila titul junior šampion Slovenska, na výstavach bola 2x BEST of BREED Junior, RCACIB, CAC,...