Klubová výstava čiváv

Klubová výstava čiváv sa opäť konala v malej dedinke Tekovská Breznica v sobotu 17.9.2022.

Mali sme prihlásených až 8 našich čiváv. Výsledkom sú krásne úspechy a ocenenia.

Naša malá nádej Ammeron Viky bola ocenená nielen vo svojej triede veľmi nádejná 1/8, ale aj v záverečných súťažiach titulom BEST PUPPY IN SHOW II.

Okrem toho, Viky spolu so psíkom Tashym boli najkrajší pár výstavy III.miestom.

Mimochodom, náš skoro veterán, CIB Justin Ammeron s Lipetskih Ozer bol posledný krát v triede šampionov. Získal CAC, výborný 1/2.

CIB Ammeron Dasha bola v triede šampionov CAC.

JCH Mufuni House Chihov Tashy Nice Boy bol výborný 3 zo 6 psov vo svojej triede.

Okrem toho, Ammeron Wio, v triede minor puppy získal veľmi nádejný 1.

Ammeron Symphony v triede otvorenej bola výborná 3, porovnateľne jej dcéra CIB Ammeron Filipa dosiahla krásny výsledok. Bola v čestnej triede výborná druhá.

V triede mladých Ammeron Tesla zložila bonitačné skúšky a z 15-tich feniek obsadila krásne 5 miesto zo známkou výborná.

Klubovú výstavu čiváv posúdil rozhodca z Maďarska Fecenc Groschl a v záverečných súťažiach spolu s pánom rozhodcom posudzovala pani rozhodkyňa Szilvia Grof, tiež z Maďarska.

Na záver dodám, že táto klubová výstava čiváv bola špeciálna klubová výstava čiváv a papillonov, je jeden krát do roka a celkovo máme počas roka tri výstavy čiváv a papillonov.

kategória - čivava | výstavy

publikované 29. 10. 2022

Možno sa bude páčiť…

Máme novú web stránku

Máme novú web stránku

Milí naši Ammeroňáci, návštevníci našej web stránky, majitelia našich šteniatok,  potenciálni kupujúci, ale aj len priaznivci čivaviek, prešlo už niekoľko rokov od posledných zmien a cítili sme, že pôvodný web už potreboval vynoviť. Preto sme pripravili pre Vás celkom...

Šteniatka čivavy už koncom novembra

Šteniatka čivavy už koncom novembra

Šteniatka čivavy už koncom roka 2022!!! Koncom roka plánujeme ešte šteniatka s našim prekrásnym dlhosrstým psíkom Tashym. Zatiaľ máme potvrdenú graviditu u fenky Jarky. Šteniatka budú dlhosrsté. Plánujeme aj spojenia, kde by mali byť aj krátkosrsté šteniatka, od...

Medzinárodná výstava psov DuoDanube

Medzinárodná výstava psov DuoDanube

Dňa 2.9.2022 sa konala medzinárodná výstava psov DuoDanube v hlavnom meste Slovenskej Republiky v Bratislave a dosiahli sme famózne výsledky. Naše dve fenky Filipa a Dasha boli ocenené titulom najkrajší jedinec plemena v oboch variantach plemena. Dosiahli sme tieto...