Klubová výstava čiváv

Klubová výstava čiváv sa opäť konala v malej dedinke Tekovská Breznica v sobotu 17.9.2022.

Mali sme prihlásených až 8 našich čiváv. Výsledkom sú krásne úspechy a ocenenia.

Naša malá nádej Ammeron Viky bola ocenená nielen vo svojej triede veľmi nádejná 1/8, ale aj v záverečných súťažiach titulom BEST PUPPY IN SHOW II.

Okrem toho, Viky spolu so psíkom Tashym boli najkrajší pár výstavy III.miestom.

Mimochodom, náš skoro veterán, CIB Justin Ammeron s Lipetskih Ozer bol posledný krát v triede šampionov. Získal CAC, výborný 1/2.

CIB Ammeron Dasha bola v triede šampionov CAC.

JCH Mufuni House Chihov Tashy Nice Boy bol výborný 3 zo 6 psov vo svojej triede.

Okrem toho, Ammeron Wio, v triede minor puppy získal veľmi nádejný 1.

Ammeron Symphony v triede otvorenej bola výborná 3, porovnateľne jej dcéra CIB Ammeron Filipa dosiahla krásny výsledok. Bola v čestnej triede výborná druhá.

V triede mladých Ammeron Tesla zložila bonitačné skúšky a z 15-tich feniek obsadila krásne 5 miesto zo známkou výborná.

Klubovú výstavu čiváv posúdil rozhodca z Maďarska Fecenc Groschl a v záverečných súťažiach spolu s pánom rozhodcom posudzovala pani rozhodkyňa Szilvia Grof, tiež z Maďarska.

Na záver dodám, že táto klubová výstava čiváv bola špeciálna klubová výstava čiváv a papillonov, je jeden krát do roka a celkovo máme počas roka tri výstavy čiváv a papillonov.

kategória - čivava | výstavy

publikované 29. 10. 2022

Možno sa bude páčiť…

Výstavne úspechy

Výstavne úspechy

Výstavné úspechy sme v tomto roku 2023 zatiaľ zahájili na 7 medzinárodných výstavach a na jednej klubovej výstave čiváv a papillonov. Naša mladá fenka Ammeron Viky zatiaľ dokončila titul junior šampion Slovenska, na výstavach bola 2x BEST of BREED Junior, RCACIB, CAC,...

Posledné šteniatka čivavy na predaj

Posledné šteniatka čivavy na predaj

AKTUALIZÁCIA: Všetky tri šteniatka sú rezervované Milý naši záujemcovia o šteniatka čivaviek, máme k rezervácii už len posledné tri šteniatka. Nový domov si hľadá prekrásny krátkosrstý psík Cristiano. Bude to veľmi pekná čivava v type, približne ako jeho starší bráško...

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy

Narodili sa nám prekrásne šteniatka čivavy. Čivavky máme aj krátkosrsté aj dlhosrsté. Traja chalani sú už rezervovaný. Nový domov si budú hľadať dvaja chalani a dve fenky. Budeme im hľadať tie naj rodinky, ktoré si starostlivo vyberáme, pri šteniatkách netrváme na...